Posturi Vacante

Anunt

Primaria Suici, cu sediul in Comuna Suici, judetul Arges organizeaza in data de 13-14.12.2018 concurs pentru ocuparea urmatoarelor functiei de:
  1. Inspector, clasa I, grad profesional debutant cu atributii in contabilitate
  2. Inspector, clasa I, grad profesional debutant cu atributii in achizitii publice

Anunt

Primaria Suici, cu sediul in Comuna Suici, judetul Arges organizeaza in data de 23-24.08.2018 concurs pentru ocuparea urmatoarelor functiei de:
  1. Sef formatie muncitori din cadrul compartimentului administrativ - 1 post
si Adresa catre Ministerul Dezvoltarii Regionale si Administratiei publice Agentia Nationala a Functionarilor Publici privind solicitarea avizului cu privire la organizeaza in data de 30.08.2018 in data de 31.08.2018 concurs pentru ocuparea urmatoarelor posturi:

nr. 2739 / 28.06.2018

Primaria Suici, cu sediul in Comuna Suici, judetul Arges organizeaza in data de 26-27.07.2018 concurs pentru ocuparea urmatoarelor functiei de:
  1. Sef formatie muncitori din cadrul compartimentului administrativ - 1 post

Anunt

Primaria Suici, cu sediul in Comuna Suici, judetul Arges organizeaza in data de 04.05.2018 concurs pentru ocuparea urmatoarelor posturi:
  1. Inspector, clasa I, grad profesional debutant cu atributii in contabilitate
Pentru mai multe detalii: click aici